Prekių pristatymas

Galimi pristatymo būdai

1. Pateikus užsakymą su pristatymu Lietuvos teritorijoje prekes įsipareigojame pristatyti per 1-5 darbo dienas.

2. Prekės gali būti siunčiamos ir į kitas užsienio šalis, kurių mokestis bei pristatymo laikas yra derinamas individualiai.

3. Prekes pristatys UAB Ekomoto įgaliotas atstovas. Jums pasirašius siuntos važtaraštyje yra laikoma, kad siunta yra perduota (pristatyta) tinkamai.

4. Prekės pristatymo metu kartu su mūsų įgaliotu atstovu Jūs privalote patikrinti prekes siuntos būklę.

Pastebėjęs siuntos pažeidimą, Jūs privalote tai atžymėti siuntos važtaraštyje, bei surašyti laisvos formos siuntos pažeidimo aktą. Jums pasirašius siuntos važtaraštyje be pastabų, laikoma, kad siunta perduota tvarkinga. Jeigu pristatytos prekės komplektacijoje nėra kokių nors dalių ar dokumentų (pvz., garantinio talono ar pan.), Jūs privalote apie tai nedelsiant kreiptis el.paštu: info@ekomoto.lt. 

 4.1. Jums neatvykus į UAB Ekomoto nurodytą vietą atsiimti prekės arba nepriėmus kurjerio sutartu laiku užsakymo adresu, siunta bus saugoma ne ilgiau kaip 2 (dvi) dienas, o dėl jos naujo atsiėmimo ar pristatymo laiko privaloma iš anksto suderinti su UAB Ekomoto administracija.

4.2. Pakartotiniam prekių pristatymui gali būti taikomas papildomas pristatymo mokestis, kuris bus ne didesnis nei 30 eur.

4.3. Jeigu Jūs pavėluojate atsiimti prekę ilgiau kaip 10 (dešimt) dienų, UAB Ekomoto atsiunčia Jums įspėjimą apie ketinimą per artimiausias 5 (penkias) dienas nutraukti pirkimo-pardavimo sutartį. Jums nesureagavus į įspėjimą, UAB Ekomoto nutraukia pirkimo-pardavimo sutartį, išskaičiuoja iš Jūsų sumokėtų už prekę pinigų jos pristatymo (jeigu buvo atliekamas) ir saugojimo išlaidas, kurios negali viršyti 75 eur, ir likusią pinigų sumą grąžina Jums į Jūsų nurodytą banko sąskaitą.

Prekių pristatymo mokestis

1. Pristatymo mokestis, priklausomai nuo užsakyto gaminio ir yra paskaičiuojamas individualiai. Kuršių
Neringoje taikomas papildomas 50 eur pristatymo antkainis.

2. Pristatymo išlaidos el. parduotuvėje į nurodytą kainą nėra įskaičiuotos, jos yra nurodomos kaip numatyta

Taisyklių 4 punkte.